Series
Ratings
82
Modern FamilyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- Six SiblingsRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.0
Marco PoloRated ★ 4.0
ポケットモンスターRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5- HotelierRated ★ 4.0

Princess HoursRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0