Series
Ratings
198- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Team Bulldog: Off-Duty InvestigationRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
- Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 4.0
- Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
- The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
- The Great Escape 2Rated ★ 4.5