Series
Ratings
25
Backstreet RookieRated ★ 4.0- Lovers of the Red SkyRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0