Series
Ratings
197
Splendid DaysRated ★ 3.0
Mr. DukeRated ★ 2.5- The PeakRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 4.5
Queen of AhyunRated ★ 0.5- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Age of InnocenceRated ★ 2.5
White LiesRated ★ 4.0- Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0- Star's LoverRated ★ 1.0
- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Family's HonorRated ★ 3.5
TruthRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 0.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0