Series
Ratings
40
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 4.0- Steal HeartRated ★ 3.5
마지막 약속Rated ★ 4.0
Kaibutsu-kunRated ★ 3.5
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.5
The Quiz ShowRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 2.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5