Series
Ratings
401
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
Doctor KkaengRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5- Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
MaskRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0