Series
Ratings
16
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0