Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0