Series
Ratings
57- Movie RoomRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5