Titles you rated
Love, RosieRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5- Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5- The BrosRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0