Series
Ratings
36- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
QuizRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0- DevsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0