Series
Ratings
537
Demon King DaimaoRated ★ 1.5- Unrequited LoveRated ★ 0.5
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
YoungerRated ★ 3.0- 29-sai Dokushin Chūken Bōkensha no NichijōRated ★ 2.0
- Ramune MonkeyRated ★ 3.5
- Easygoing Territory Defense by the Optimistic LordRated ★ 2.0
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 2.5- YoungerRated ★ 3.0
Love GenerationRated ★ 1.0
Castaway DivaRated ★ 5.0- The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 3.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
- Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 2.0
- Let This Grieving Soul Retire!Rated ★ 2.0
- HirayasumiRated ★ 5.0
- Last Samurai StandingRated ★ 3.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5