Series
Ratings
172
Cat's EyeRated ★ 3.5
Nangokushōnen Papuwa KunRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.0
경계의 린네Rated ★ 2.5
Midori no MakibaōRated ★ 0.5
TOM AND JERRYRated ★ 3.0
The Little Mermaid:ARIEL'S BEGINNINGRated ★ 3.0
エンジェル・ハートRated ★ 2.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
YAWARA!Rated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.0
Powerpuff GirlRated ★ 1.0
South ParkRated ★ 0.5
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
The Laughing SalesmanRated ★ 3.0
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 3.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 3.0
Sailor Moon RRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0