Series
Ratings
37
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Black LagoonRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0- Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0