Series
Ratings
24
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Short CutRated ★ 2.5
Giant Robo: The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
Unsolved CasesRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 1.5
SPRated ★ 3.0
マッサンRated ★ 2.0
HagetakaRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Jikou KeisatsuRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0