Series
Ratings
11
Legal HighRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
FragileRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 4.5
Haken no HinkakuRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0