Series
Ratings
93- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.0
- Derry GirlsRated ★ 5.0
- Derry GirlsRated ★ 5.0
- Derry GirlsRated ★ 5.0
- Amy Bradley Is MissingRated ★ 2.5
- Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0
- Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 2.0
- The ResidenceRated ★ 4.5
- Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Doctor Who Season 2Rated ★ 3.0
- Doctor Who Season 1Rated ★ 3.5
- Criminal Minds Season 18Rated ★ 3.0
- Criminal Minds Season 17Rated ★ 3.0
- Criminal Minds: EvolutionRated ★ 3.0
- NCISRated ★ 3.0
NCISRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5