Series
Ratings
61
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
Radiant OfficeRated ★ 3.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5