Series
Ratings
11
Worlds WithinRated ★ 4.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5

Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0