Series
Ratings
29
D.P.Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5