Series
Ratings
122- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- 터닝메카드 갓Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Super CubRated ★ 2.5- Hello Carbot Season 15Rated ★ 3.5
- Turning Mecard W Season 1Rated ★ 3.0
Nintama RantaroRated ★ 4.0
K-ON!!Rated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 4.5- Dino Mecard: TinysaurRated ★ 3.0
- EXchange Season 2Rated ★ 4.0
- Turning Mecard RemasterRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5