Movies
Ratings
290
Love, Chunibyo & Other Delusions! Take On MeRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 5.0
Six Days Seven NightsRated ★ 2.5
ThorRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 4.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Malcolm XRated ★ 4.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0