Titles you rated
- The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- War of the WorldsRated ★ 2.0

Damn Good CompanyRated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 3.0
- DevsRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0- Camping ClubRated ★ 3.0
- Movie RoomRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0- Wonders of the UniverseRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0