Series
Ratings
28
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
- Delicious GuysRated ★ 4.5
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0