Series
Ratings
17
Legal HighRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
トップをねらえ2!Rated ★ 5.0