Movies
Ratings
525- No Other ChoiceRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- HarbinRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.5- Woman of the HourRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0