Series
Ratings
233
Itaewon ClassRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5- Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- How Do You Play?Rated ★ 5.0
VIPRated ★ 2.5- Love NaggersRated ★ 2.5
- Love NaggersRated ★ 2.5

Graceful FamilyRated ★ 3.0- Love NaggersRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0- Chief of Staff Season 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5