Series
Ratings
179
ChernobylRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
HERORated ★ 3.5- Rules of LoveRated ★ 3.0
- Love in Your BosomRated ★ 3.5
The MusicalRated ★ 1.5- The Final MatchRated ★ 3.5
You and IRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Mr. QRated ★ 3.5
Goodbye SoloRated ★ 4.0- A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5