Titles you rated
- Family by ChoiceRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5- Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
- A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 4.0
七日の王妃Rated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5
Backstreet RookieRated ★ 3.5- Our Blooming YouthRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Spies Who Loved MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- The Devil's JusticeRated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0- If You Wish Upon MeRated ★ 4.0
- Good JobRated ★ 3.5
- ConnectRated ★ 2.5

Come and Hug MeRated ★ 3.5