Movies
Ratings
138
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0- Believer: extended cutRated ★ 3.0
To My StarRated ★ 2.0
A Whisker AwayRated ★ 2.0- Fall in Love at First KissRated ★ 1.5
ShopliftersRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
GeniusRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0