Series
Ratings
233- Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 3.5
- One Punch Man Season 3Rated ★ 1.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 0.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 2.5
ストップ!!ひばりくん!Rated ★ 3.5
The FableRated ★ 3.0
The Witch and the BeastRated ★ 3.0
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
Shangri-La FrontierRated ★ 3.5
The Unwanted Undead AdventurerRated ★ 3.0
Undead UnluckRated ★ 3.0
The Way of PonRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5