Series
Ratings
1544- 50 Minute LoverRated ★ 2.5
- Tokyo P.D. Keishicho Kouhou 2 KakariRated ★ 4.0
- Ramune MonkeyRated ★ 3.5
- Yandoku!Rated ★ 1.5
- Punch Drunk Woman -Datsugoku Made Ato xx NIchi-Rated ★ 2.0
- There's No Mistake, He's My HusbandRated ★ 2.5
- Tsui no HitoRated ★ 3.0
- Matori to KyokenRated ★ 2.5
- The Rice Woman: National Tax Agency Materials InvestigationRated ★ 2.5
- Sounds of WinterRated ★ 3.0
- Future SonRated ★ 4.5
- Umino HajimariRated ★ 4.0
- The Ransom is KidnappingRated ★ 2.5
- We Are Worse at Love Than PandasRated ★ 2.5
- RebootRated ★ 3.5
- Themis' Uncertain CourtRated ★ 5.0
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.5
- Professional Hoken Chosain Amane RenRated ★ 3.0
- Scandal EveRated ★ 4.0
- Shinnen Sousou Futekisetsu ni mo Hodo ga Aru!Rated ★ 4.0