Series
Ratings
98
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
紙兎ロペRated ★ 3.0
The Twelve KingdomsRated ★ 5.0
Magical DoReMiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
The Little Mermaid:ARIEL'S BEGINNINGRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
UsavichRated ★ 5.0
The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
쿠이탄 1Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
KaibaRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 2.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5