Titles you rated
Top of the LakeRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0- The Marvelous Mrs. Maisel Season 5Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
CranfordRated ★ 4.0
L.A.'s Finest Season 1Rated ★ 3.0
Modern LoveRated ★ 4.0
熱海の捜査官Rated ★ 3.5
Happy Sugar LifeRated ★ 2.5
三つ首塔Rated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5