Series
Ratings
491- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Urusei YatsuraRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
- FakesRated ★ 4.5
The Detective is Way AheadRated ★ 3.0
Kamen Rider OOORated ★ 3.0
KAMEN RIDER WIZARDRated ★ 3.0
Kamen Rider BuildRated ★ 3.5
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 3.5
Love StoryRated ★ 4.0
Say You Love MeRated ★ 2.5
TabloidRated ★ 4.0
Utsukushii HitoRated ★ 2.5
Summer SnowRated ★ 3.0
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 3.0
쿠도 신이치에게 도전장Rated ★ 3.0
Mr. Kinpachi in Class 3B Season 6Rated ★ 3.0
Mr. Kinpachi in Class 3B Season 5Rated ★ 3.5