Series
Ratings
94
Sneaky PeteRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 3.5
Cat's EyeRated ★ 3.0
Lupin III Part IIIRated ★ 3.5
Lupin the Third Part IIRated ★ 3.5
Lupin the ThirdRated ★ 3.5
KinnikumanRated ★ 2.0
DevilmanRated ★ 2.5
Space Battleship Yamato IIIRated ★ 3.0
Space Battleship Yamato IIRated ★ 3.0
Space Battleship YamatoRated ★ 3.5
めぞん一刻 番外篇+総集編Rated ★ 3.0
Kimba the White LionRated ★ 2.5
Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.0
ガンバの冒険Rated ★ 5.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
TouchRated ★ 3.0