Series
Ratings
526- RebootRated ★ 4.5
Ame ni Kieta HimawariRated ★ 2.0- Oblivion BatteryRated ★ 4.5
- My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
- Girls Band CryRated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0- Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 1.5
Rurouni KenshinRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 3.5
聖剣使いの禁呪詠唱〈ワールドブレイク〉Rated ★ 3.0- Saga of Tanya the Evil OVARated ★ 4.0