Series
Ratings
243- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5- iZombieRated ★ 4.0
- iZombieRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.5- Jimmy: The True Story of a True IdiotRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5