Series
Ratings
73
Library WarsRated ★ 3.0
TOM AND JERRYRated ★ 2.5
Fairy TailRated ★ 3.5
Case ClosedRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
Black Butler 2Rated ★ 3.0
タッチ~Miss Lonely Yesterday あれから、君は…Rated ★ 3.5
タッチ~CROSS ROAD 風のゆくえ~Rated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Magical DoReMiRated ★ 3.5
Black ButlerRated ★ 4.0
TouchRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 3.5
BakumanRated ★ 3.5
BakumanRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: JackRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5