Titles you rated
- Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 5.0
Left-Eye DetectiveRated ★ 3.5- Black JackRated ★ 3.0
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 5.0
- Batou MuraRated ★ 4.0
Gintama: Mitsuba ArcRated ★ 5.0
Gintama 2: The Exceedingly Strange Gintama-chanRated ★ 5.0
Detective Conan: Love Story at Police Headquarters ~Wedding EveRated ★ 4.5- Dug DaysRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.5- Hot SpotRated ★ 3.0
- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
- Shinjuku yasenbyouinRated ★ 5.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 5.0
- Queen of TearsRated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0