Movies
Ratings
993- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0- CommissionRated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0- The ElixirRated ★ 2.5
- A House of DynamiteRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
NoiseRated ★ 2.5- TarotRated ★ 1.5
- Love UntangledRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0