Series
Ratings
114- The FrogRated ★ 3.5
- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 2.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- DeleteRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Who Were We Running From?Rated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0- The BequeathedRated ★ 2.5
Duty After SchoolRated ★ 3.0- Slasher Season 2Rated ★ 3.0
- Slasher Season 1Rated ★ 2.5
- SlasherRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
- PossessedRated ★ 2.0
- 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5