Series
Ratings
11- The First RespondersRated ★ 3.5

Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Mirai koshi MeguruRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0