Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0- Good Day for Gag Manga GORated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5