Series
Ratings
19
Cain and AbelRated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
DamoRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5