Series
Ratings
214- Sounds of WinterRated ★ 5.0
- The Ghost Writer's WifeRated ★ 2.5
Robato Akiyamano Shimin Puru BanzaiRated ★ 5.0- SynanthropeRated ★ 5.0
- Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 3.0
- Grand Blue Season 2Rated ★ 5.0
- Call of the Night Season 2Rated ★ 4.5
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 5.0- Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Robato Akiyamano Shimin Puru BanzaiRated ★ 4.5- Kowloon Generic RomanceRated ★ 1.5
- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Me & RobocoRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 5.0- Tokyo Salad BowlRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.0
We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 4.0