Series
Ratings
37
Prison Break Season 5Rated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 4.5
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
天皇の料理番Rated ★ 4.0
ATARURated ★ 4.0
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 2.5
貴族探偵Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 4.0- Everyone's Getting MarriedRated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
카인과 아벨Rated ★ 3.5
Good Morning CallRated ★ 5.0
Good Morning CallRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5