Series
Ratings
88
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
ScorpionRated ★ 4.0
울지마, 하라짱Rated ★ 2.5
Sky of LoveRated ★ 1.5
Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
신의 혀를 가진 남자Rated ★ 3.0
Antiquarian Bookshop Biblia's Case FilesRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 2.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.0
視覚探偵 日暮旅人(2017年)Rated ★ 1.5
特急田中3号Rated ★ 3.5
Deka WankoRated ★ 1.5
My Little NightmareRated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 2.0
GokusenRated ★ 2.0
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 2.0