Series
Ratings
113
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
ShijukaraRated ★ 4.0
Love with a CaseRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0
Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 5.0