Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0

Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0